Zaproszenie

Z wielką radością serca zapraszamy w dzisiejszą niedzielę (07.11.2021), o godz. 15:00, wszystkich parafian na pierwszą Mszę św. i uroczystość pobłogosławienia kaplicy przy ul. Ks. Kozierowskiego, której przewodniczyć będzie J.E. Ks. Abp Metropolita Stanisław Gądecki. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia zostaną wprowadzone relikwie bł. Stefana Wyszyńskiego, którego kaplica i w niedługim czasie parafia, otrzymuje za patrona. Po Mszy św. zostanie poświęcony krzyż misyjny i tablica, upamiętniająca Św. Jana Pawła II z bł. Stefanem. Informacje o rozpoczęciu regularnych nabożeństw w kaplicy podamy za tydzień.

Jeśli jeszcze ktoś chciałby włączyć swój dar serca do wyposażenia kaplicy w naczynia liturgiczne lub zakup innych przedmiotów np. odkurzacza prosimy o zgłoszenie się do ks. proboszcza lub przekazanie ofiary na konto parafialne. Dziękujemy dotychczasowym ofiarodawcom, którzy złożyli swoje ofiary i pragną pozostać anonimowi.

Zobacz również

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
16/01/2022

II niedziela zwykła

Czytaj więcej...

Nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej - 04.01.2022

Nawiedzenie Matki Bożej w znaku Ikony Jasnogórskiej - 04.01.2022
09/01/2022

W parafii pw. Błogosławionego Stefana Wyszyńskiego w Skórzewie

Czytaj więcej...

Z Maryją w nowe czasy

Z Maryją w nowe czasy
29/12/2021

Przygotowanie i uroczystość peregrynacji Matki Bożej w ikonie Jasnogórskiej w parafii pw. Błogosławi...

Czytaj więcej...