Zaproszenie

Z wielką radością serca zapraszamy w dzisiejszą niedzielę (07.11.2021), o godz. 15:00, wszystkich parafian na pierwszą Mszę św. i uroczystość pobłogosławienia kaplicy przy ul. Ks. Kozierowskiego, której przewodniczyć będzie J.E. Ks. Abp Metropolita Stanisław Gądecki. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia zostaną wprowadzone relikwie bł. Stefana Wyszyńskiego, którego kaplica i w niedługim czasie parafia, otrzymuje za patrona. Po Mszy św. zostanie poświęcony krzyż misyjny i tablica, upamiętniająca Św. Jana Pawła II z bł. Stefanem. Informacje o rozpoczęciu regularnych nabożeństw w kaplicy podamy za tydzień.

Jeśli jeszcze ktoś chciałby włączyć swój dar serca do wyposażenia kaplicy w naczynia liturgiczne lub zakup innych przedmiotów np. odkurzacza prosimy o zgłoszenie się do ks. proboszcza lub przekazanie ofiary na konto parafialne. Dziękujemy dotychczasowym ofiarodawcom, którzy złożyli swoje ofiary i pragną pozostać anonimowi.

Zobacz również

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
25/06/2022

XIII Niedziela Zwykła

Czytaj więcej...

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
19/06/2022

XII Niedziela Zwykła

Czytaj więcej...