Noc Walki Duchowej o błogosławieństwo dla Polski

Zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny i o Dar Pokoju dla Ukrainy.  Noc Walki Duchowej o błogosławieństwo dla Polski w Katedrze Poznańskiej rozpocznie Apel Jasnogórski o godz. 21:00, a o północy mszę świętą w intencji Ojczyzny odprawi Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki.

Mając świadomość wielkiej potrzeby modlitwy za naszą ojczyznę oraz pragnąc umożliwić udział w tej modlitwie wiernym obu parafii w Skórzewie zapraszamy do całonocnej adoracji i modlitwy w naszym kościele z soboty na niedzielę (26/27 lutego). Rozpoczniemy ją podobnie o godz. 21:00 Apelem Jasnogórskim, po którym ok. godz. 21:15 zostanie odprawiona dodatkowa msza św. za naszą ojczyznę: o dar pokoju, wiary i Boże błogosławieństwo. Po mszy św. pierwsza część różańca – radosna i modlitwa za wstawiennictwem Św. Faustyny. Druga część różańca – światła o godz. 24:00 i modlitwa za wstawiennictwem bł. Jerzego Popiełuszki. Trzecia część różańca – bolesna o godz. 3:00 za wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli. Czwarta część – chwalebna oraz modlitwa za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II i bł. Stefana Wyszyńskiego o godz. 7:30. 

Naszemu błaganiu przed Najświętszym Sakramentem towarzyszyć będzie obraz MB Częstochowskiej poświęcony na Jasnej Górze oraz relikwie Św. Faustyny, Św. Andrzeja Boboli, Św. Jana Pawła II, Bł. Stefana Wyszyńskiego i Bł. Jerzego Popiełuszki.

Zobacz również

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
21/05/2022

VI Niedziela Wielkanocy

Czytaj więcej...

Pielgrzymko-Wycieczka Parafii Św. Marcina i Wincentego M. w Skórzewie

Pielgrzymko-Wycieczka Parafii Św. Marcina i Wincentego M. w Skórzewie
09/04/2022

Pelplin - Elbląg - Sztutowo - Kąty Rybackie-Krynica Morska - Kadyny - Frombork - 02-06 lipca 2022r.

Czytaj więcej...