Kaplica dla nowej parafii

W piątek, 28 maja 2021, w 40 rocznicę narodzin dla nieba Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego został poświęcony plac pod budowę tymczasowej kaplicy (Skórzewo, ul. K. Kozierowskiego) - w przyszłości parafii pod wezwaniem błogosławionego. Z tej okazji Ks. Arcybiskup Metropolita Stanisław Gądecki na ręce księdza proboszcza przesłał słowo wraz z pasterskim błogosławieństwem dla całej wspólnoty parafialne w tym szczególnie wszystkich zaangażowanych obecnie i w przyszłości w prace, związane z budową kaplicy i tworzenia nowej parafii.

Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy z sercem i zrozumieniem podchodzą do realizacji tej inwestycji. Dziękujemy wszystkich ofiarodawcom za składane na ten cel ofiary także poprzez konto parafialne (nr konta: 52 9072 0002 0700 0212 2000 0001, z dopiskiem „darowizna na cele kultu religijnego i remonty”). Bóg zapłać!

Zobacz również

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
25/06/2022

XIII Niedziela Zwykła

Czytaj więcej...

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne
19/06/2022

XII Niedziela Zwykła

Czytaj więcej...