18 Sierpnia 2019, XX Niedziela Zwykła

18.08.2019 r.

1. w okresie wakacji do 31.08 MSZE ŚW:

- W NIEDZIELE: O 8:00, 9:30, 11:00 (nie Ma Mszy św. godz. 12.30) i 19:30 (zamiast godz. 18:00)

- W DNI POWSZEDNIE:poniedziałek, środa, piątek, sobota -tylko o GODZ. 18:00,

wtorek, czwartek tylko o GODZ 8:00.
Informujemy, że również w Dąbrówce nie ma mszy o g. 12:45

1. W sierpniu biblioteka będzie czynna tylko we wtorek od 9:00 do 10:00.

1. Ze względu na okres wakacyjny nie drukujemy naszej „ogłoszeniówki” (biuletynu). Intencje mszalne na bieżący tydzień prosimy sprawdzić na tablicy ogłoszeń.

1. W piątek, 23 dzień miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo do Św. O. Pio, które zostanie odprawione  w łączności z Mszą Św., tj. o 18:00.

1. Jutro rozpoczyna się pielgrzymka parafialna przez Słowację do Rumunii. Trasa pielgrzymki wiedzie przez Lewoczę (Słowacja), Alba Iulię, Siedmiogrod: (Prejmer, Rasnov, Bran, Braszow), Pelesz, Bukareszt, następnie nad Morzem Czarnym, Bukowina, Maramuresz, Satu Mare.

1. Składamy serdeczne podziękowania członkom Kółka Rolniczego w Skórzewie oraz Panom Sołtysom ze Skórzewa i Dąbrowy za zamówione Msze Św., posprzątanie wokół kościoła, a w imieniu wszystkich mieszkańców za zorganizowanie radosnej uroczystości na naszym parkingu.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone w minioną niedzielę na inwestycje parafialne – remont dachu. Zebraliśmy 3978,30 zł. Obecnie trwają prace wykonywane przez sztukatora, związane z naprawą murowanych  parapetów oraz uzupełnieniem tynków w miejscach orynnowania. Do rozliczenia całości inwestycji (łącznie z pracami konserwatorskimi) brakuje nam około 40 000 zł. Bóg zapłać.

1. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone 15.08 na Caritas Archidiecezji.

1. Zapowiedzi przedślubne są wywieszone w gablocie parafialnej.

1. Naszym pielgrzymom oraz wypoczywającym na wakacjach i pracującym życzymy błogosławionego nowego tygodnia.

ks. proboszcz Marek Niemir