14 Października 2018, XXVIII Niedziela Zwykła

XXVIII  NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10.2017 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy dziś XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”. Przed kościołem będą zbierane ofiary na  Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Będziemy mieli także okazję po każdej Mszy św. nabyć „Papieskie kremówki” - przygotowane przez dobrą cukiernię, a rozprowadzane przez Caritas Parafialną (2 ciastka 7 zł) – dochód przeznaczony będzie na pomoc ubogim.

1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 11:00 Koncert dla Świętego Papieża w wykonaniu scholi dziecięcej Złoty Głosik.

1. Jutro 15.10 obchodzony będzie Dzień Dziecka Utraconego. Zachęcamy naszych parafian do modlitwy przy pomniku na naszym cmentarzu (za kaplicą) za rodziców, którzy przeżyli taką tragedię.

1. We wtorek w łączności z Mszą św. wieczorną inaugurujemy w naszej parafii comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Pawła II.

1. Za tydzień Niedzielą Misyjną, rozpoczniemy Tydzień Misyjny i gościć będziemy w naszej parafii Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej. Razem z nami będą modlić się w intencji misji, wygłoszą słowo Boże, a po Mszach Świętych rozprowadzać będą kalendarze misyjne.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe:

- od poniedziałku do piątku o 17:15 z udziałem dzieci (dla nich specjalna układanka w formie puzzli; Zapraszamy wszystkie dzieci, a dzieci komunijne niech potraktują swój udział jako przygotowanie do przyjęcia sakramentów) - w soboty o 8:30, - w niedzielę o 9:00

- Dodatkowo w piątek o 20:30, dla pracujących, studentów i starszej młodzieży.

Kandydatów do bierzmowania porosimy o potraktowanie uczestnictwa w modlitwie różańcowej jako obowiązkowego elementu formacji duchowej w przygotowaniu do przyjęcia sakramentu.

1. Chór Parafialny Jutrzenka zaprasza na próbę we wtorek o godz. 19.00.

1. Dzieci przedszkolne i z klas I-III zapraszamy na spotkania inspirowane niedzielną ewangelią „Kredkami do nieba” w każdy czwartek o godz. 17.00 w Domu Parafialnym.

1. Złoty Głosik zaprasza na próbę w piątek o 17:00.

1. Młodzież z grupy Studnia Wiary spotyka się w piątek o godz. 19:00 w Domu Parafialnym.

1. W sobotę 20.10 o godz. 15:00 Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu dzieciom.

1. W czwartek 18.10 o godz. 18:30 konferencja dla rodziców i chrzestnych w Domu Parafialnym.

1. Wszystkim parafianom i miłym gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.