ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście!

Z okazji Święta Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy przekazać nasze serdeczne życzenia:
Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia Was prawdziwym pokojem i radością serca. Niech w swoim niezmierzonym miłosierdziu udziela sił do pokonywania trudności. Niech obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami. Niech to wielkanocne spotkanie ze Zmartwychwstałym umacnia naszą wiarę w Jego żywą obecność pośród nas. Niech prowadzi do pełnego z Nim zjednoczenia w darze  Słowa, Eucharystii i drugiego człowieka.  Błogosławionych Świąt i radosnego Alleluja!

Zobacz również

PIELUSZKA DLA MALUSZKA

PIELUSZKA DLA MALUSZKA
24/04/2018

Akcja zbierania pieluszek dla niemowląt

Czytaj więcej...

ANDRZEJ KARPIŃSKI - KONCERT

ANDRZEJ KARPIŃSKI - KONCERT
23/04/2018

Koncert z wolnym wstępem i szansą na pomoc dla Zuzanny Łodygi

Czytaj więcej...

1% PODATKU

1% PODATKU
29/03/2018

Oddajmy 1% na leczenie i rehabilitację dzieci z naszej parafii

Czytaj więcej...