Zbiórka na rzecz osób bez domu - Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

Krakowskie Dzieło Pomocy św. Ojca Pio wspiera osoby bezdomne, oferując im pomoc doraźną i specjalistyczną oraz dokładając wszelkich starań, aby mogli na nowo zamieszkać „pod dachem”.

Wielu z podopiecznych Dzieła próbuje przetrwać kryzys bezdomności śpiąc w noclegowniach, prowizorycznych altanach a nawet na ulicy. Do życia w takich warunkach potrzebne jest specjalne wyposażenie, zwłaszcza teraz, gdy zbliża się zima.

Gorąco namawiamy wszystkich parafian o wsparcie podopiecznych Dzieła i przekazanie na ich rzecz ciepłych szalików, czapek i rękawiczek. Rzeczy te nie musza być nowe, ważne, aby były czyste i dobrym stanie. Szczególnie potrzebne są rzeczy dla mężczyzn.

Zbiórkę będziemy prowadzili przez cały Październik. Szczegóły znajdują się na plakatach w kościele.

W imieniu podopiecznych i całego zespołu Dzieła Pomocy św. Ojca Pio z góry dziękujemy za ofiarność i dar serca, który pomoże najuboższym przetrwać chłody zbliżającej się zimy.

Wszystkich chętnych do zapoznania się z działalnością Dzieła Pomocy św. Ojca Pio zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej: www.dzielopomocy.pl

Serdeczne Bóg zapłać za wsparcie podopiecznych Dzieła!