ZAPROSZENIE

Z wielką radością serca informujemy naszych parafian, że w sobotę 29.09.2018 o godz. 11.00 w naszej świątyni parafialnej odbędzie się Uroczystość wprowadzenia relikwii Św. Ojca Pio i poświęcenia nowego instrumentu organowego. Uroczystości przewodniczyć będzie J .E.Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki- Metropolita Poznański. Przed uroczystością w dniu 20.09, w 100-ą rocznicę otrzymania stygmatów przez świętego rozpoczniemy 9 dniową modlitwę nowennową, a w niedzielę 23.09 w 50-ą rocznicę jego narodzin dla nieba  podczas Mszy Św. o godz. 9.30 zostanie poświęcony obraz. Zarówno obraz jak i relikwie zostaną umieszczone na odnowionym w maju ołtarzu NSPJ. Już dzisiaj na te piękne uroczystości serdecznie zapraszamy.