WEEKEND W C-DUR – IV WARSZTATY MUZYCZNE NAD LEDNICĄ

Kochani!
W tym roku po raz kolejny chcemy usłyszeć Wasze piękne głosy i razem zatopić się w muzyce! Dlatego w dniach 25-27 listopada 2016 r., zapraszamy Was na IV Warsztaty Muzyczne nad Lednicą – Weekend w C-dur. Chcemy muzykować z Wami całe ranki, dnie i noce! Zapraszamy na warsztaty, które poprowadzą muzycy z zespołu Siewcy Lednicy i Scholi Lednickiej. Razem nauczymy się jak pięknie modlić się muzyką i przeżyjemy MSZĘ MUZYKÓW, na której muzykować będzie absolutnie każdy! Czas tych warsztatów jest wyjątkowy, bo tworzą go wyjątkowi ludzie – Wy! Zarezerwujcie sobie ostatni lisopadowy weekend, by razem z nami wielbić Pana!
 

Zobacz również

ZABAWKI ROZDANE

ZABAWKI ROZDANE
18/10/2017

Zabawki zostały rozdane Dzieciom

Czytaj więcej...

WINNICA RACHELI

WINNICA RACHELI
15/10/2017

Rekolekcje skierowane do wszystkich, którzy bezpośrednio doświadczyli aborcji lub w jakikolwiek spos...

Czytaj więcej...

WARSZTATY NADZIEI

WARSZTATY NADZIEI
15/10/2017

Cykl dla rodziców, katechetów i wychowawców

Czytaj więcej...