SESJA REKOLEKCYJNO-PSYCHOLOGICZNA I SEMINARIUM ODNOWY ŻYCIA

1. Sesja rekolekcyjno-psychologiczna dla osób po stracie bliskiej osoby, 16-18.03.2018, Luboń 

Sesja rekolekcyjno – psychologiczna skierowana jest do wszystkich osób, które odczuwają cierpienie, smutek z powodu utraty bliskiej osoby – męża, dziecka, kogoś bliskiego z rodziny...

Osoby prowadzące to wykwalifikowani psycholodzy oraz osoby należące do Wspólnoty modlitewnej Magnificat.

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 16 marca, o godz.18:00,zakończy w niedzielę, 18 marca, o godz. 14:00.

Koszt (obejmujący zakwaterowanie oraz wyżywienie) wynosi 180 PLN.  

Zapisy należy dokonać mailowo, wypełniając formularz zgłoszeniowy do 11.03.2018

Osoby, które mają pytania, mogą zadzwonić,  tel.:501 301 311

 
 
 
2. Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym

Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym to forma rekolekcji, poprzez którą Bóg wzbudził i nadal wzbudza wielu ludzi do żywej wiary, do otwartości na działanie Ducha Świętego. Prosta, a jednocześnie dynamiczna forma przekazu, prowadzi bezpośrednio do osobistego doświadczenia głoszonych treści.
Seminarium pomoże Ci w dojrzałym, zdecydowanym i osobistym zwróceniu się ku Jezusowi Chrystusowi, oraz przyjęciu osoby Ducha Świętego, Jego obecności i mocy. Jezus chce napełnić Cię swoją łaską. Odnowić Twoje życie. Zna dobrze Twoją sytuacje życiową, pragnienia, plany, radości, a także Twoją słabość, grzech, zniewolenie. On wie, jak zaspokoić najgłębsze pragnienia Twojego serca. Chce przyjść z łaską przebaczenia, uzdrowienia, uwolnienia. Pragnie zrodzić Cię na nowo w mocy Swojego Ducha. Duch Święty chce przemienić Twoje serce i doprowadzić Cię do pełni życia, do pełniejszego otwierania się na Swoje dary, abyś stał się prawdziwym świadkiem Jezusa.

Jeśli masz pytanie możesz zadzwonić: 737 624 472.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne 4 marca (niedziela) o godz. 16:30 do Centrum Duchowości bł. Edmunda, Luboń, pl.E.Bojanowskiego 6.