REKOLEKCJE DLA RODZICÓW PO STRACIE DZIECKA

REKOLEKCJE DLA RODZICÓW PO STRACIE DZIECKA

 

11 - 13.05.2018 r.

 

W Domu Rekolekcyjnym RSMU w Bąblińcu koło Obornik Wlkp

 

To rekolekcje przeznaczone dla osób, które straciły swoje dzieci w różnym wieku i okolicznościach ( np. w wyniku poronienia, śmierci okołoporodowej, choroby, wypadku, samobójstwa lub morderstwa) i potrzebują wsparcia, rozmowy lub modlitwy. W tych dniach będzie możliwość spotkania i rozmowy z księdzem, psychologiem oraz osobami, które mogą zrozumieć sytuację osieroconych rodziców, ponieważ same przeszły podobne doświadczenie.

Wierzymy, że wspólne przeżywanie żałoby pomaga odnaleźć w sobie i rozbudzić na nowo wiarę i nadzieję.

Konferencje wygłoszą ks. Jan Frąckowiak i ks. Przemysław Przybylski.

Rozpoczęcie w piątek o godz. 19.00, rejestracja od 18.00.

Zakończenie w niedzielę o godz. 13.00

Zgłoszenia tel. kom 501819306