Portal z poradami psychologow chrześcijanskich dla rodziców

Coraz głębiej dostrzec możemy pewną prawidłowość: Młodzi ludzie coraz częściej wychowują się ‚samodzielnie’ w tematyce cyberprzestrzeni. Często nie sięgają opinii starszych, gdyż – jak sami mówią – ‚dorośli się nie znają’.

Z drugiej strony – rodzice nie zawsze interesują się tym, co robią nastolatkowie w internecie. Czasem dlatego, że czują się niekompetentni. Kilka lat temu, Fundacje Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii powołała do życia portal pytam.edu.pl – mający jedną, prostą zasadę:

młodzi ludzie mogą zadać nam dowolne pytanie, tyczące się ważnych dla nich tematów – a my odpowiadamy na te pytania, nierzadko zasięgając rady ekspertów z danych dziedzin.

Postanowiliśmy pójść krok dalej i stworzyć podobną przestrzeń dla rodziców – pewien ‚pomost’ pomiędzy ich doświadczeniem, a młodzieńczą energią. Miejsce w sieci, gdzie dorośli poznają tajniki ‚cyberświata’. I tak mówimy Państwu tutaj: Dzień dobry!

Więcej na http://rodzice.co/