PODZIĘKOWANIE OD MAMY ZUZI

Szanowni Państwo,

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w akcję „Wózek dla Zuzi” i poprzez zakup płyty z pieśniami w wykonaniu Pana Jerzego Szymańskiego lub wpłaty na konto pomogły nam zebrać brakujące środki na zakup specjalistycznego wózka dla mojej córki Zuzanny. Nowy wózek składający się z fotelika rehabilitacyjnego używanego w domu oraz modułu spacerowego jest w pełni dopasowany do potrzeb Zuzi i zapewnia jej optymalny komfort podczas użytkowania. W ciągu miesiąca od koncertu Pana Andrzeja Karpińskiego, który zainicjował całą akcję, otrzymałam nie tylko środki finansowe, ale także wiele słów wsparcia. To bardzo ważne wiedzieć, że nie jest się samą w obliczu pojawiających się trudności.

Serdeczne Bóg zapłać.

Magdalena Piotrowska