Plan kolędy

Plan kolędy

Kolęda – w Polsce popularne określenie wizyty duszpasterskiej proboszcza lub osoby go reprezentującej (np. wikariusza) w domach parafian. W polskiej tradycji odbywa się w okresie około Bożego Narodzenia. Związana jest z błogosławieństwem dla rodziny i domostwa.

Ponieważ nie znamy jeszcze całej naszej parafii, bardzo prosimy o zorganizowanie, z danej ulicy naszego przywiezienia i odwiezienia z kolędy. Praktykowanie tej tradycji jest również związane z troską o bezpieczeństwo kapłana i ministrantów.




  • 27   grudnia - czwartek od godz. 14.00, WYSOGOTOWO
    1. ul. Wierzbowa nr parzyste od końca i ul Owsiana
    2. ul. Wierzbowa nr parzyste od początku
  • 28  grudnia - piątek od godz. 14.00, WYSOGOTOWO
    1. ul. Wierzbowa nr nieparzyste od początku
    2. ul. Wierzbowa nr nieparzyste od końca i ul. Długa
  • 29   grudnia - sobota od godz. 13.00, WYSOGOTOWO
    1. ul. Żytnia i Skórzewska (przerwa na ślub o godz. 16.30)
    2. ul. Batorowska, Sielska, Pszenna i ul. Borówkowa i Świerkowa z Dąbrowy
  • 30   grudnia - niedziela od godz. 14.00, WYSOGOTOWO
    1. ul. Stolarska, Szparagowa, Urocza, Kamienna i Piękna
    2. ul. Owocowa i ul. Warzywna
  • 2  stycznia - środa od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Batorowska nieparzyste (od początku)
    2. Batorowska parzyste (od początku) i Wesoła
  • 3 stycznia - czwartek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Jesienna i Wakacyjna
    2. Wiosenna
  • 4 stycznia - piątek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Pogodna i Złota
    2. Radosna i Piękna
  • 5 stycznia - sobota od godz. 13.00 SKÓRZEWO
    1. Kwiatowa nieparzyste (od początku)
    2. Kwiatowa parzyste (od początku)
    3. Kwiatowa parzyste (od końca)
  • 6 stycznia - niedziela od godz. 14.00 SKÓRZEWO
    1. Jałowcowa parzyste
    2. Jałowcowa nieparzyste
  • 7 stycznia - poniedziałek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Borówkowa, Jagodowa, Malinowa parzyste
    2. Malinowa nieparzyste
    3. Truskawkowa, Tymiankowa
  • 8 stycznia - wtorek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Poziomkowa nieparzyste, Koperkowa
    2. Poziomkowa parzyste
    3. Kminkowa
  • 9 stycznia - środa od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Łopianowa, Jaśminowa
    2. Podbiałowa i Rumiankowa (od początku do nr 18)
    3. Rumiankowa (od końca do nr 20)
  • 10 stycznia - czwartek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Bazyliowa, Zielna
    2. Nad Potokiem i Runa Leśnego
    3. Macierzankowa
  • 11stycznia - piątek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Wrzosowa parzyste
    2. Wrzosowa nieparzyste
    3. Miętowa
  • 12 stycznia - sobota od godz. 13.00 SKÓRZEWO i BATOROWO
    1. Lawendowa, Ananasowa, Cytrynowa i Mandarynkowa
    2. Kokosowa, Limonkowa
    3. Batorowo-ul. Batorowska
  • 13 stycznia – niedziela od godz. 14.00 BATOROWO
    1. St. Batorego nieparzyste (od końca)
    2. St. Batorego parzyste (88-120)
    3. Widok, Nad Stawem
  • 14 stycznia – poniedziałek od godz. 16.00 DĄBROWA
    1. Rolna (od początku) i Polna
    2. Rolna (od końca)
  • 15 stycznia – wtorek od godz. 16.00 DĄBROWA
    1. Orzechowa, Topolowa, Klonowa, Akacjowa, Dębowa
    2. Jabłoniowa, Morelowa, Gruszowa, Brzoskwiniowa
    3. Wiśniowa, Czereśniowa, Śliwkowa, Kokosowa
  • 16 stycznia – środa od godz. 16.00 DĄBROWA
    1. Leśna (od początku)
    2. Agrestowa i Leśna (od końca) – po drodze
    3. Okrężna
  • 17 stycznia – czwartek od godz. 16.00 DĄBROWA
    1. Bukowska, Tęczowa, Błękitna, Słoneczna, Piaskowa
    2. Lazurowa i Szafirowa
    3. Krańcowa
  • 18 stycznia – piątek od godz. 16.00 DĄBROWA
    1. Batorowska, Malwowa, Jaśminowa, Turkusowa
    2. Ogrodowa, Sadowa
    3. Działkowa
  • 19 stycznia – sobota od godz. 13.00 DĄBROWA
    1. Wiejska parzyste i Kwiatowa
    2. Wiejska nieparzyste i Krótka
  • 20 stycznia – niedziela od godz. 14.00 DĄBROWA
    1. Szkolna nieparzyste (od końca: 87-41)
    2. Szkolna nieparzyste (od początku: 1-39), Sympatyczna po drodze
    3. Szkolna parzyste (od początku)
  • 21 stycznia – poniedziałek od godz. 16.00 DĄBROWA
    1. Poprzeczna (od końca) i Grabowa (po drodze)
    2. Graniczna i Poprzeczna (od początku: do nr 16)
    3. Brzozowa
  • 22 stycznia – wtorek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Działkowa parzyste od początku
    2. Działkowa nieparzyste od początku
    3. Działkowa nieparzyste od końca i Wąska
  • 23 stycznia – środa od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Słoneczna i Bratnia
    2. Botaniczna
    3. Pasikonika
  • 24 stycznia – czwartek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Biedronki parzyste od początku
    2. Biedronki nieparzyste od początku
    3. Biedronki nieparzyste od końca
  • 25 stycznia – piątek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    1. Trzmiela nieparzyste od początku
    2. Trzmiela parzyste od początku
    3. Trzmiela parzyste od końca
  • 26 stycznia – sobota od godz. 13.00 SKÓRZEWO
    1. Żuczka i Motylka
    2. Ważki
    3. Świetlika
  • 27 stycznia – niedziela od godz. 14.00 SKÓRZEWO
    1. Świerszcza
    2. Miła
    3. Dobra
  • 28 stycznia – poniedziałek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    • Na zaproszenie
  • 29 stycznia – wtorek od godz. 16.00 SKÓRZEWO
    • Na zaproszenie