Plan Adoracji i święcenie potraw

PLAN ADORACJI W WIELKI PIĄTEK

  • 8.00 – JUTRZNIA – Wspólna modlitwa brewiarzowa, adoracja indywidualna
  • 9.00 - pierwsza spowiedź przed Komunią św. 3b, 3c i 3 z Dąbrowy
  • 10.00 - pierwsza spowiedź przed Komunią św. 3a i 3 klasy z innych szkół
  • 11.00 - Kręgi Domowego Kościoła i Wspólnota Różańca Rodziców za Dzieci
  • 12.00 – I Róża Różańcowa i Parafialny Zespół Caritas
  • 13.00 – II i III Róża Różańcowa i starsi parafianie ze Skórzewa
  • 14.00 – IV i V Róża Różańcowa i Parafianie z Wysogotowa
  • 15.00 - DROGA KRZYŻOWA Nowenna do Miłosierdzia Bożego i adoracja indywidualna
  • 16.00 - VI i VII Róża Różańcowa z Dąbrowy, Szkolne Koło Caritas, i Parafianie z Dąbrowy
  • 17.00 – Złoty Głosik z rodzicami oraz Chór „Jutrzenka”, Rady Duszpasterska i Ekonomiczna
  • 18.00 - Męskie Róże Różańcowe pw. św. Józefa i św. o. Pio, Nadzwyczajni Szafarze, Służba Liturgiczna Panów i ministranci ze szkół średnich
  • 18.30 – Adoracja indywidualna
  • 19.00 - LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ i Adoracja Krzyża
  • Po liturgii Gorzkie Żale
  • 21.00 - Krąg biblijny, młodzież szkół średnich i studenci oraz wszyscy, którzy nie mogli uczestniczyć w wieczornej liturgii
  • 22.00 – adoracja indywidualna
  • 23.00 -  zakończenie adoracji

 

PLAN ADORACJI W WIELKĄ SOBOTĘ

  • 8.00   - JUTRZNIA Wspólna modlitwa brewiarzowa, adoracja indywidualna
  • 9.00   - I i II Róże Żywego Różańca i Parafialny Zespół Caritas
  • 10.00 – III i IV Róże Żywego Różańca
  • 11.00 – Kręgi Domowego Kościoła i Wspólnota Różańca Rodziców za Dzieci
  • 12.00  - 15.00 - Rodziny i osoby przychodzące na POŚWIĘCENIE POKARMÓW
  • 15.00 - KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO Z NOWENNĄ, V Róża Żywego Różańca i Parafianie z Wysogotowa
  • 16.00 - VI i VII Róża Różańcowa z Dąbrowy, Szkolne Koło Caritas, i Parafianie z Dąbrowy.
  • 17.00 – Męskie Róże Różańcowe pw. św. Józefa i św. o. Pio
  • 18.00 – Krąg biblijny,  Chór „Jutrzenka”, młodzież i studenci
  • 19.00 – Akcja Katolicka, Rada Duszpasterska i Ekonomiczna, Nadzwyczajni Szafarze i Służba Liturgiczna Panów
  • 20.00 – Adoracja indywidualna
  • 21:00 - LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ z Procesją Rezurekcyjną

 

ŚWIĘCENIE POTRAW

  • W Skórzewie w kościele o godz. 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30.
  • W Skórzewie przy ul. Skórzewskiej o godz. 11.00.
  • W Wysogotowie przy świetlicy o godz. 11.15.
  • W Dąbrowie na ul Rolnej przy sklepie o godz. 11.30.
  • W Dąbrowie na placu przy ul. Piaskowej o godz. 11.40.