KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ W POZNANIU

Szczęść Boże,

Serdecznie zapraszamy do udziału w 17. Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli. Największe widowisko pasyjne w Europie, które w ciszy ogląda co roku kilkadziesiąt tysięcy osób, przygotowuje zespół, który we współpracy z profesjonalnymi firmami dostarcza głębokich przeżyć związanych z inscenizowaną opowieścią o męce, śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa. Czas trwania: 80 min. Misterium odbędzie się tradycyjnie w sobotę przed Niedzielą Palmową, dnia 24 marca 2018 r. o godz. 19.00.

Poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00 w kościele p.w. św. Jana Bosko na Winogradach, skąd wspólnie z aktorami przejdziemy na Cytadelę. Na przedstawienie jest wstęp wolny, jednak po Misterium zostanie zebrana składka. W tym roku przypada 20 lat istnienia Misterium; 1998 - 2018. W związku z tym serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli w tym jubileuszowym dla nas roku. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz na stronie www.misterium.eu.

Jeśli ktoś nie będzie mógł przybyć na Cytadelę, zachęcamy do zobaczenia wielokamerowej transmisji z Misterium na żywo w internecie na stronie: www.misterium.eu

Artur Piotrowski

reżyser i producent Misterium wraz z ekipą realizacyjną