Dzień Modlitwy za pary starające się o potomstwo

DZIEŃ MODLITWY ZA PARY STARAJĄCE SIĘ O POTOMSTWO

Starasz się o dziecko?

Może ktoś z Twojej rodziny pragnie zostać rodzicem?

A może chcesz wspierać innych swoją modlitwą?

Jeśli odpowiedziałeś na któreś z tych pytań TAK - jest to wydarzenie dla Ciebie!

 

Badania pokazują, że w Polsce aż 15% par pragnących potomstwa, boryka się poważnymi problemami zajścia w ciążę. Dlatego tym goręcej zapraszamy Cię do wzięcia udziału w DNIU MODLITWY ZA PARY STARAJĄCE SIĘ O POTOMSTWO i wsparcie modlitewne par.

 

TO TAK NIEWIELE dla Ciebie, ale dla rodzin starających się o dziecko to OGROMNA POMOC I WSPARCIE.

 

Jak możesz pomóc?

Każdego 8-go dnia miesiąca będziemy łączyć się w modlitwie za pary starające się o dziecko. Nie ważne czy jesteś z Gdańska, Warszawy czy Nowego Jorku! Możesz przyłączyć się do naszej akcji będąc w każdym miejscu świata poprzez ofiarowanie: Mszy Świętej w intencji par, Koronki do Miłosierdzia Bożego czy Różańca. Po odmówieniu wybranej modlitwy czy po ofiarowanej Mszy Świętej, prosimy byś napisał w wydarzeniu „AMEN!” na znak jedności z omadlanymi parami.
https://www.facebook.com/events/621391924722730/

 

NIE ZWLEKAJ!

Przyłącz się do akcji i zaproś do niej swoich bliskich i znajomych!

bo… „Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)


Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku na którym można znaleźć więcej informacji o dniu modlitwy oraz pozostałych naszych działaniach. https://www.facebook.com/KobietaJestBoska/?fref=ts

Pozdrawiamy ciepło,

formacja
KOBIETA JEST BOSKA 

Zobacz również

Rekolekcje dla mężczyzn

Rekolekcje dla mężczyzn
14/05/2017

"Gniewajcie się, ale nie grzeszcie"

Czytaj więcej...

100. rocznica objawień Niepokalanej w Fatimie

100. rocznica objawień Niepokalanej w Fatimie
06/05/2017

Informacje dotyczące objawień i ich obchodów na świecie i w Polsce

Czytaj więcej...